Funkcionáři sboru

Přehled funkcionářů od založení sboru:

Starostové sboru:
Rosecký Jan při založení sboru, poté až do roku 1938 nebyla funkce obsazována.
Doležal František 1939 - 1940
Novotný František 1941 - 1954
Zavadil Josef 1954 - 1974
Doležal Jan 1974  - 1976
Bořil Václav 1976 - 1977
Němec Václav 1977 - 1992
Sobotka Josef 1992 - 2000
Němec Antonín 2000 - 2004
Nejedlý Miroslav 2005 - dosud

Velitelé sboru:
Novotný Jan 1895 - 1898
Neubauer Adolf 1898 - 1904
Novotný Jan ml.  1905 - 1906
Stránský Jan 1906 - 1909
Neubauer Adolf 1909 - 1912
Veselý Jindřich 1912 - 1922
Mach Václav 1922 - 1940
Mach Jan 1940 - 1960
Němec Josef 1960 - 1989
Doležal Jan 1989 - 1995
Zach Jan 1994 - 2004
Němec Antonín  2005 - 2010
Ondráček Josef 2011 - dosud

Jednatelé sboru:
Rosecký Jan 1895 - 1899
Novotný Jan 1899 - 1900
Rosecký Jan 1900 - 1904
Němec Jan 1903 - 1920
Neubauer Stanislav 1921 - 1931
Němec Jan 1930 - 1940
Novotný František 1941 - 1958
Němec Josef 1958 - 1960
Holcman Václav 1960 - 1964
Novotný František  1965 - 1965
Wasserbauer Josef 1966 - 1976
Holcman Jan 1976 - 2004
Stránský Roman 2005 - dosud

Pokladník – hospodář:
Zych Leopold 1895 - 1902
Rosecký Jan 1902 - 1904
Štefa Václav 1904 - 1922
Stejskal František 1923 - 1940
Holcman František  1941 - 1954
Zych František 1954 - 1957
Bořil František 1957 - 1966
Ondráček František 1967 - 1969
Bořil František 1969 - 1972
Doležal Jan 1972 - 1974  
Bořil Václav 1974 - 2004
Němec Václav 2004 - 2007
Konfršt Josef 2007 - dosud

pozadi
pozadi
pozadi
n

menu

uvod
aktuality
zasahy
technika
historie
galerie
souteze
clenove
Funkcioáři
sboru
Složení výboru
kontakty
odkazy
 
a
TOPlist




















a